دیدار جمعی از مدیران مجموعه خبرگزاری شهر من قهدریجان در راستای مطالبات مردمی

در دیدار برخی از مدیران خبرگزاری شهر من با فرماندار شهرستان مسائل زیر مطرح و پیگیری شد: ?

? شروع پروژه احداث ورزشگاه چند منظوره در هفته های آینده

?**رفع مشکل سرعت اینترنت و اضافه شدن خطوط ثابت در برخی از نقاط شهر

◀️ به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهر من قهدریجان روز دوشنبه ۲۴ آذر نود و نه جمعی از مدیران خبرگزاری شهر من با مهندس ساعدی فرماندار فلاورجان دیدار نمودند.

◀️ در این نشست که در قالب دیدار دانشجویی برگزار شد نمایندگان پایگاه خبری ضمن تقدیر از تلاش ها و زحمات فرماندار محترم و مجموعه فرمانداری در جهت پیگیری و حل مشکلات شهرستان به ویژه شهر قهدریجان به بیان سوالات و مطالبات شهروندان پرداختند.

 

 

✅ از جمله این مطالبات تعیین وضعیت پروژه ورزشگاه چند منظوره است که با رایزنی نماینده محترم شهرستان مقرر گردیده بود بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای از اعتبارات شهری و فقط با واگذاری زمین مناسب از سوی شورا و شهرداری توسط وزارت نفت در قهدریجان احداث گردد؛

✅ خوشبختانه با تماس تلفنی فرماندار در این جلسه پیگیری گردید و با توجه به این که در مزایده برگزار شده پیمانکار واجد شرایط برنده شده و طی روزهای آینده با ارائه ضمانت نامه معتبر روند اداری آن طی خواهد شد، انشاالله از اواسط ماه آینده عملیات احداث این ورزشکار آغاز می گردد.

◀️ مورد دیگری که در این دیدار مطرح گردید کندی سرعت اینترنت ثابت و مشکل برخی از خطوط تلفن ثابت در بعضی از نقاط شهر قهدریجان بود که این موضوع نیز توسط مهندس ساعدی پیگیری گردید

✅ و مقرر شد در جلسه‌ای که طی روزهای آینده با مسئولان استانی حوزه مخابرات برگزار می گردد این مسئله مطرح و اقدامات لازم جهت رفع مشکلات انجام شود.

? در پایان نیز فرماندار شهرستان ضمن خرسندی و حمایت از روحیه مطالبه‌گری جوانان و دانشجویان بیان نمود:

◀️ مجموعه تفکر و همگرایی بین جوانان به ویژه جوانان قهدریجان که از هوش و ذکاوت بالایی برخوردارند قابل تحسین است؛ قطعاً مطالبات شما به حق و بجاست و بنده نیز این قول را به شما و تمام شهروندان قهدریجان میدهم که همچون گذشته در هر جلسه و برنامه‌ای از حقوق مردم با اصالت و زحمتکش این شهر شهیدپرور دفاع نمایم.

درباره قهدریجان نیوز

جمعی از جوانان شهر دور هم جمع شده ایم. قهدریجان نیوز از کادر مجرب از جوانان شهر تشکیل شده که باعث شکوفایی استعداد این جوانان نیز شده است.

همچنین بررسی

اطلاعیه بنیاد فرهنگی قهدریجان

قابل توجه شهروندان محترم با توجه به مصوبه ستاد ملی مدیریت کرونا مبنی بر تعطیلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-aparat logo-samandehi