دیدار تیم مدیریت پایگاه خبری شهر من

دیدار تیم مدیریت پایگاه خبری شهرمن قهدریجان با امام جمعه قهدریجان به مناسبت روز دانشجو

به گزارش پایگاه خبری شهرمن، عصر روز گذشته (۹۹/۹/۱۹) جمعی از مدیران پایگاه خبری شهر من قهدریجان در قالب دانشجویان و فعالین فرهنگی و رسانه‌ای با حجت‌الاسلام هاشمی امام جمعه بخش قهدریجان دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدا جناب آقای کبیری به نمایندگی از جمع حاضر، ضمن تبریک روز دانشجو و برشمردن شاخصه های دانشجوی جوانِ مومن انقلابی، سیاست و رویکرد پایگاه خبری شهر من که متشکل از همین جوانان است را منطبق بر این شاخصه‌ها عنوان نمود.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا هاشمی ضمن تایید مطالب مطرح شده، به نقش حساس دانشجویان و سخن شهید بهشتی و نقش موذن بودن دانشجو در جامعه اشاره کردند و افزودند:
اگر دانشجویان با خصوصیات گفته شده به بحث مطاله‌گری، دغدغه حل مشکلات مردم و احساس تکلیف در عرصه فضای مجازی وارد شوند انقلابی خواهند کرد که باعث حل بسیاری از مشکلات خواهند شد.

ایشان همچنین توصیه هایی درمورد اثرگذاری دانشجویان در عرصه‌های مختلف ازجمله مشکلات جوانان ، اشتغال ، زنان و خانواده ، ازدواج آسان داشتند.

حجت‌الاسلام هاشمی در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای دانشجویان و فعالان فرهنگی و رسانه ای، آمادگی خود را جهت همفکری و همراهی در مباحث و موارد مختلف جامعه اعلام نمودند.

درباره قهدریجان نیوز

جمعی از جوانان شهر دور هم جمع شده ایم. قهدریجان نیوز از کادر مجرب از جوانان شهر تشکیل شده که باعث شکوفایی استعداد این جوانان نیز شده است.

همچنین بررسی

اطلاعیه بنیاد فرهنگی قهدریجان

قابل توجه شهروندان محترم با توجه به مصوبه ستاد ملی مدیریت کرونا مبنی بر تعطیلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-aparat logo-samandehi