پیام تبریک نوروزی علی ساعدی سرپرست فرمانداری شهرستان فلاورجان

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

یا مقلب القلوب و الابصار
یا مدبر اللیل والنهار
یا محول الحول والا حوال
حول حالنا الی احسن الحال

?نوروز، آغاز فصل بهار، مظهر احیای دوباره طبیعت و شکوه خلقت است که به آدمی پیام زندگی دوباره، معاد، غبارروبی دل، تدبر و تفکر و پیام از خود رستن و به خدا پیوستن می دهد. این رستاخیز الهام بخش رویشی درونی برای ماست که همچون طبیعت بی جان آغازی دوباره را برای شکوفایی استعدادهای خدادادی خود رقم بزنیم.

?مزین شدن سال جدید به سالروز ولادت فرخنده مولود کعبه، یاور همیشگی پیامبر و اسوه بی نظیر تاریخ بشریت در دفاع از دین، حضرت علی(ع) برکتی دوچندان برای این سال خواهد بود و تمسک به منویات وحدت آفرین معصومین(ع) سرلوحه تفکر و عمل آحاد مردم ، مسئولین و خادمین محترم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشد.

?اینجانب یاد، نام و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، امام شهدا و همه رزمندگان، ایثارگران و جانبازان این خطه را گرامی داشته و فرارسیدن بهار طبیعت و عید سعید نوروز و همچنین سالروز ولادت امیر مؤمنان حضرت علی(ع)، اسوه خرد ورزان و سرچشمه ی عدالت، حقیقت و امامت را به مردم شریف و متدین شهرستان فلاورجان صمیمانه تبریک و شادباش عرض نموده، سالی همراه با سعادتمندی، سلامتی و موفقیت برای ملت غیور ایران اسلامی آرزومندم واز آستان حضرت احدیت مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در ظل توجهات حضرت ولیعصر(عج) و بهره گیری از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) و در راستای برنامه ها و تحقق اهداف دولت تدبیر و امید را مسئلت می نمایم.

علی ساعدی
سرپرست فرمانداری شهرستان فلاورجان

درباره قهدریجان نیوز

جمعی از جوانان شهر دور هم جمع شده ایم. قهدریجان نیوز از کادر مجرب از جوانان شهر تشکیل شده که باعث شکوفایی استعداد این جوانان نیز شده است.

همچنین بررسی

دیدار تیم مدیریت پایگاه خبری شهر من

دیدار تیم مدیریت پایگاه خبری شهرمن قهدریجان با امام جمعه قهدریجان به مناسبت روز دانشجو …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-aparat logo-samandehi