حماسه حضور مردم قهدریجان در ۲۲ بهمن ۹۶

مردم انقلابی و همیشه درصحنه شهرقهدریجان امروز با حضور گسترده در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن با فریادهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل با آرمانهای امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری تجدید بیعت کردند.

به گزارش پایگاه خبری بخش قهدریجان (قهدریجان نیوز)، همزمان با سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مردم آگاه و همیشه در صحنه شهر قهدریجان از صبح امروز با حضور در میدان امام حسین شهر با سردادن شعارهای انقلابی و حماسی سالگرد پیروزی انقلاب را گرامی داشتند.

مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در قهدریجان با حضور پر شور و گسترده اقشار مختلف مردم از مسیر میدان امام حسین آغاز شد.

گروهای مختلف مردم از ساعات اولیه صبح در حالیکه بسیاری با خانواده های خود در این مراسم شرکت کرده بودند با در دست داشتن پلاکاردهایی در بیعت با رهبری و آرمانهای امام راحل فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سردادند.

در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال که با حضور مسئولان عالی رتبه  شهر، کشاورزان  ، کارمندان، ورزشکاران، روحانیون، خانواده شهدا، دانش آموزان و دانشجویان، پیر و جوان، و زن و مرد همراه بود با شرکت پر شور و نشاط نوجوانان و جوانان و حمل عکسهایی از امام راحل، مقام معظم رهبری جلوه خاصی پیدا کرده بود.

راهپیمایان سپس با طی مسیر خیابان امام خمینی به طرف میدان فدک و بعد در  میدان امام حسین به سخنرانی امام جمعه محترم شهر قهدریجان گوش فرا دادند  و صدور قطعنامه ای ۱۱ ماده ای که با تکبیر شرکت کنندگان تائید شد.

 

درباره قهدریجان نیوز

جمعی از جوانان شهر دور هم جمع شده ایم. قهدریجان نیوز از کادر مجرب از جوانان شهر تشکیل شده که باعث شکوفایی استعداد این جوانان نیز شده است.

همچنین بررسی

دیدار تیم مدیریت پایگاه خبری شهر من

دیدار تیم مدیریت پایگاه خبری شهرمن قهدریجان با امام جمعه قهدریجان به مناسبت روز دانشجو …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-aparat logo-samandehi