«قدرت‌اله نوروزی» شهردار اصفهان شد

پس از بررسی مجدد ۲ گزینه نهایی قدرت‌اله نوروزی با رأی اکثریت منتخبان پنجمین دوره شورای اسلامی شهر اصفهان به عنوان شهردار اصفهان معرفی شد.

 

به گزارش خبرگزاری قهدریجان، پس بررسی ۴ گزینه نهایی برای انتخاب شهردار اصفهان و پس از بررسی مجدد ۲ گزینه نهایی، قدرت‌الله نوروزی با رأی اکثریت منتخبان پنجمین دوره شورای اسلامی شهر اصفهان به عنوان شهردار اصفهان معرفی شد.

مهدی جمالی‌نژاد‌، سید‌مهدی ابطحی، علی جوادی، سیدمحمود حسینی، سید رضا عقدایی، مهدی فاتحی، حجت‌اله میرزایی و قدرت‌اله نوروزی جزو ۸ گزینه‌ای بودند که برنامه‌های خود را به منتخبان شورای اسلامی شهر اصفهان ارائه دادند.

سپس منتخبان پنجمین دوره شورای اسلامی شهر اصفهان از میان ۸ گزینه مطرح شده، ۴ نامزد به نام‌های سید مهدی ابطحی، مهدی فاتحی، سید رضا عقدایی و قدرت‌اله نوروزی برای انتخاب شهردار اصفهان برگزیدند.

نوروزی در جلسه معرفی خود به منتخبان پنجمین دوره شورای اسلامی شهر اصفهان به ارائه برنامه‌های خود تحت عنوان «اصفهان شهر امید، مشارکت و شکوفایی» پرداخت و ویژگی‌های برنامه خود را سنجش‌پذیری آن ذکر کرد و سپس به سؤالات منتخبان در خصوص برنامه پیشنهادی خود پاسخ گفت.

قدرت‌اله نوروزی، رئیس فعلی گروه حقوق دانشگاه اصفهان و فرماندار اسبق شهرستان اصفهان در دولت اصلاحات و مدیر پیشین اداره رفاه و اداره حقوقی دانشگاه اصفهان بوده است و در انتخابات اخیر شورای شهر اصفهان به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی اصلاح‌طلبان اصفهان فعالیت کرد.

درباره قهدریجان نیوز

جمعی از جوانان شهر دور هم جمع شده ایم. قهدریجان نیوز از کادر مجرب از جوانان شهر تشکیل شده که باعث شکوفایی استعداد این جوانان نیز شده است.

همچنین بررسی

وام 12 میلیونی قالیبافان

افرادی که به زودی وام 12 میلیونی میگیرند مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های فرش دستباف از پرداخت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-aparat logo-samandehi