دو طلا و یک برنز حاصل کار سرکار خانم سمیه رحیمی

 

به گزارش خبرگزاری قهدریجان :

تیم ریکرو زنان ایران با حضور سمیه رحیمی طلایی شد

سمیه رحیمی بازیکن  قهدریجان توانست در بخش ریکرو زنان در تورنمنت بین المللی تیراندازی باکمان ۲۰۱۷چک موفق شد یک مدال طلا دیگر را کسب کند تا با دو طلا و یک برنز به کار خود در این مسابقات خاتمه دهد.

در ادامه ی مسابقات بخش تیمی در چارچوب رقابت های بین المللی تیر و کمان معلولین، نمایندگان ایران در بخش تیمی ریکرو زنان و میکس تیم ریکرو به نشان طلا و نقره دست یافتند.
تیم ریکرو زنان ایران متشکل از سمیه رحیمی ،زهرا نعمتی، زهرا دلخوش در مصاف با تیم اوکراین موفق شدند به نشان طلا دست یابند و تیم روسیه نیز به عنوان سوم رسید.
تیم میکس ریکرو کشورمان متشکل از زهرا نعمتی و پوریا جلالی پور نیز برای کسب نشان طلا به مصاف تیم روسیه رفت که در پایان تیم روسیه توانست به عنوان قهرمانی دست یابد و نشان نقره این مسابقات به نام نمایندگان کشورمان ثبت شد.
تیم اوکراین نیز به نشان برنز مسابقات میکس تیمی ریکرو دست یافت.
نمایندگان ایران در بخش تیمی پیش از این موفق به کسب یک نشان طلا در بخش کامپوند مردان و یک نشان نقره در بخش کامپوند میکس شده اند
این رقابت ها از ۲۷ تیر ماه در شهر نوامستونادمتوجی آغاز و کاروان اعزامی کشورمان ۳ مرداد ماه به میهن باز خواهند گشت.

تورنمنت رنکینگ بین المللی_ جمهوری چک:
سمیه رحیمی کماندار قهدریجانی در خط مقدماتی مسابقات ریکرو در کنار آقای مجید کهتری سر مربی تیم ملی تیراندازی با کمان جانبازان و معلولین ایران

 

همچنین ایشان کسب مدال طلا درمسابقات تیراندازی با کمان قهرمانی کشور را نیز در کارنامه خود دارد.

 

تبریک به این بانوی ورزشکار قهدریجانی

 

خبرگزاری شهرمن قهدریجان

درباره قهدریجان نیوز

جمعی از جوانان شهر دور هم جمع شده ایم. قهدریجان نیوز از کادر مجرب از جوانان شهر تشکیل شده که باعث شکوفایی استعداد این جوانان نیز شده است.

همچنین بررسی

رزمایش غربالگری وبیماریابی

از طرف پایگاه بسیج شهید صدوقی وشهید کاظمی شهر قهدریجان درب منازل که در سطح …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-aparat logo-samandehi