بزرگ‌ترین هواپیمای خصوصی در جهان

به گزارش خبرنگار گروه دانستنی‌های خبرگزاری فارس، معمولاً بوئینگ ۷۸۷ دریم لاینر، یک هواپیمای مسافربری است که تقریباً بین ۲۴۰ تا ۳۳۵ مسافر را جابجا می‌کند؛ اکنون یکی از بوئینگ‌های مدل ۷۸۷ به یک هواپیمای خصوصی تبدیل شده و به مانند یک سوئیت پنت‌هاوس در پرواز است که علاقه‌مندان به پرواز با این هواپیمای فوق تجملی می‌توانند آن را اجاره کنند. 

این هواپیما که ۲۲۳ میلیون پوند می‌ارزد، می‌تواند نزدیک به ۱۸ ساعت و در حدود ۹۸۰۰ مایل پرواز کند، این در حالیست که از دور ممکن است این بوئینگ مانند دیگر هواپیماها به نظر آید، ولی آنچه که این هواپیما را منحصربه‌فرد می‌کند، نمای داخلی آن است. 

کرایه ساعتی این هواپیمای خصوصی حدود ۲۰ هزار پوند است و پرواز یک طرفه از لندن به نیویورک ۱۶۰ هزار پوند آب می‌‎خورد که علاقه‌مندان به پرواز با این هواپیمای فوق تجملی می‌توانند با پرداخت این هزینه سوار آن شوند. 

 این هواپیما نسبت به دیگر هواپیمای مسافربری بوئینگ از لحاظ مصرف سوخت دارای بازده بالاتری است و اولین بوئینگی است که کامپوزیت در بیشتر بدنه آن به‌ کار رفته‌ است.

 بوئینگ ۷۸۷، سریع-فروش‌ترین هواپیمای مسافربری تاریخ است و سفارش خرید آن بیش از ۸۰۰ فروند است. به این هواپیمای خصوصی به دلیل انحصار بالای آن لقب”VVIP” داده شده است.

تصاویری از این هواپیما را در زیر مشاهده می‌کنید:

 

درباره قهدریجان نیوز

جمعی از جوانان شهر دور هم جمع شده ایم. قهدریجان نیوز از کادر مجرب از جوانان شهر تشکیل شده که باعث شکوفایی استعداد این جوانان نیز شده است.

همچنین بررسی

ساخت دستگاه جیبی چندکاره برای تصفیه هوا و تولید برق

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی خبرگزاری فارس ازخبرگزاری قهدریجان ، تیمی از دانشمندان بلژیکی موفق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-aparat logo-samandehi