برجام مشکل آب خوردن ۴ درصدی‌ها را حل کرد

سفر محمد باقر قالیباف به لرستان

دبیر کمیته جوانان ستاد انتخاباتی قالیباف در استان اصفهان گفت: رئیس‌جمهور اعلام کرده بود که برجام مشکل آب خوردن مردم را حل می‌کند، اما مشکل آب خوردن چه کسانی حل شد جز همان ۴ درصدی‌ها؟

سبحان مهرافشان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان با اشاره به آغاز فعالیت جوانان حامی محمدباقر قالیباف در ستادهای شهری اصفهان اظهار داشت: فعالیت‌های جوانان در این ستادها در ۳ مرحله انجام می‌شود، نخست اینکه برای مشارکت حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری تلاش کنیم، دوم، نه به وضع موجود و سوم دعوت مردم به انتخاب دولت انقلابی و ۹۶ درصدی‌ها است.

وی افزود: همان طور که رهبر معظم انقلاب فرمودند وظیفه همه ما تلاش برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پیش رو است، باید از تمام توان خود در این راستا استفاده کنیم تا برگ زرین دیگری را در این انتخابات رقم بزنیم، این مسئله، موضوع فعالیت‌های ما در مرحله نخست است.

دبیر کمیته جوانان ستاد انتخاباتی قالیباف در استان اصفهان با بیان اینکه مردم از وضعیت موجود گله‌مند هستند، گفت: مردم از بیکاری، تورم، تبعیض، فساد، رانت خواری، حقوق‌های نجومی، افزایش وارداتی که منشا بیکاری است، سخنان خلاف واقع مسئولان و بی اعتنایی به مشکلات گله‌مند هستند.

وی با اشاره به رکود حاکم بر فضای اقتصادی کشور تصریح کرد: کالاهایی که خود می‌توانیم آنها را تولید کنیم از خارج وارد شده و شرکت‌های خارجی کاری که خودمان می‌توانیم انجام دهیم را انجام می‌دهند، اینگونه است که بازار از دست تولیدکننده داخلی گرفته می‌شود و نتیجه آن رکود و ورشکستگی است.

مهرافشان با بیان اینکه در حال حاضر حدود ۶۰ درصد از واحدهای تولیدی کشور به حالت تعطیل و نیمه تعطیل درآمده است، بیان کرد: رکود سبب بیکاری کارگران، تعطیلی صنایع، افزایش واردات و قرار گرفتن بازار در دست بیگانگان می‌شود. این شرایط ارتباطی با موضوع اقتصاد مقاومتی ندارد.

دبیر کمیته جوانان ستاد انتخاباتی قالیباف در استان اصفهان افزود: رئیس جمهور اعلام کرده بود که برجام مشکل آب خوردن مردم را حل می‌کند، اما این سئوال را باید پرسید، مشکل آب خوردن چه کسانی حل شد جز همان ۴ درصدی‌ها؟.

مهرافشان با بیان اینکه به این ترتیب مرحله سوم فعالیت ما حول دعوت مردم به انتخاب دولت ۹۶ درصدی‌ها است، گفت: مدیریتی جهادی و انقلابی باید انتخاب شود تا وضع موجود تغییر کند. برند مدیریت جهادی و انقلابی با نام قالیباف گره خورده است، وی توانایی مدیریت بحران، هماهنگی با سایر بخش‌های مدیریت کشور و توانایی سریع حل مشکلات را دارد.

درباره قهدریجان نیوز

جمعی از جوانان شهر دور هم جمع شده ایم. قهدریجان نیوز از کادر مجرب از جوانان شهر تشکیل شده که باعث شکوفایی استعداد این جوانان نیز شده است.

همچنین بررسی

پیام تبریک نوروزی علی ساعدی سرپرست فرمانداری شهرستان فلاورجان

    بسم الله الرحمن الرحیم یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبر اللیل والنهار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-aparat logo-samandehi