صفحه اصلی / اقتصادی / فولاد مبارکه بلوک مدیریتی «ومعادن» را خرید

فولاد مبارکه بلوک مدیریتی «ومعادن» را خرید

به گزارش خبرنگار بورس خبرگزاری فارس ازخبرگزاری قهدریجان ؛ امروز سه شنبه تعداد ۴ میلیارد و ۹۹۳ میلیون و ۴۱۳ هزار و ۹۰۴ سهم معادل ۱۶٫۱۰درصد از سهام شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات از طرف بانک رفاه کارگران به وکالت از موسسه صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد در بازار اول بورس تهران عرضه شد که در نهایت  مجتمع فولاد مبارکه این بلوک مدیریتی را خریداری کرد.

این بلوک از طریق تجمیع ۱۲ کد معاملاتی حقوقی و به صورت یکجا و نقد و یا سه درصد نقد و مابقی به صورت پرداخت یک فقره چک به تاریخ ۱۰ روز کاری پس از انجام معامله از طریق کارگزاری بانک رفاه کارگران به قیمت پایه هر سهم ۱۲۷۴ ریال عرضه شد.

شرکت فولاد مبارکه هم اینک به طور مستقیم سهامدار ۱۹٫۲۹ درصدی “ومعادن” است که با تملک سهم صندوق کارکنان فولاد پس از احراز قطعیت این معامله مالک ۳۵٫۳۹ درصدی سهام مدیریتی این هلدینگ معدنی خواهد شد.

شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات علاوه بر تمرکز بر شرکت‌های معدنی و فولادی هم اکنون به سمت صنعت حمل و نقل ریلی و انرژی سوق پیدا کرده است.

 

درباره قهدریجان نیوز

جمعی از جوانان شهر دور هم جمع شده ایم. قهدریجان نیوز از کادر مجرب از جوانان شهر تشکیل شده که باعث شکوفایی استعداد این جوانان نیز شده است.

همچنین بررسی

جلسه حجه الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی با رئیس و اعضا شورای شهرستان و بررسی مشکلات بخش ها

 جلسه حجه الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی با رئیس و اعضا شورای شهرستان و بررسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-aparat logo-samandehi